X

“Motra ime…”, Stresi i dedikon disa fjalë Rozana Radit: T’gjithë thonë se do të bëhet më e lehtë


Rozana Radi bëri një dedikim të ndjerë dedikuar babait të saj në rrjete sociale. Duke rikujtuar fjalët e të atit, këngëtaren e ka mbërthyer një ndjenjë faji që nuk dëgjoi fjalët e tij .Por, pikërisht në këtë postim bie në sy komenti i reperit të njohur Stresi, që pak kohë më parë doli nga burgu.

“Prindërit na falin shumë gjëra në jetë, të cilat shpesh nuk i vlerësojmë, deri në ditën që ata nuk i kemi më pranë. Të gjithë thonë se do të bëhet më e lehtë, të gjithë thonë do ta kalosh.Gjithçka që di është se zemra akoma na dhemb , behu e forte sepse ti je e tille motra ime,”– shkruan Stresi.

Me sa duket ndërmjet këngëtarëve paska një raport shumë miqësor dhe Rozana i është përgjigjur me të njëjtin vlerësim reperit.

“Të kam xham sepse ti i do pa kushte nënën dhe babain dhe të vlerësoj shumë për këtë. Kam parë si sillesh me nënën dhe sa e lumtur është ajo me ty,”– i përgjigjet Rozana Radi reperit.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Uncategorized
Vasili: E tha Salvini, Shqipëria shesh i përplasjes së egër civile

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili në një konferencë për shtyp nga selia e LSI-së, deklaroi se më 30 qershor Rama...

Close