X

Dalin pamjet VIDEO: Rama iku me helikopter nga Kukësi

Pas përfundimit të takimit elektoral në aeroportin e Kukësit kryeministri Edi Rama është larguar me helikopter.

Takimi i Ramës ishte planifikuar të bëhej në qendër të qytetit të Kukësit, por për të shmangur përplasjet me mbështetësit e Partisë Demokratike të cilët protestonin, takimi u spostua në ambientet e aeroportit.

Mbështetësit e PD-së e mbyllën protestën menjëherë pas largimit të kryeministrit Rama nga Kukësi.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
“Sa e ke rrogën moj”, degjeneron debati mes Maliqi-Voda: Me gjithë dieta, dy milionë. Ma ka caktuar VKM-ja

Ditën e sotme në emisionin “Dritare me Rudinën” ka pasur përplasjes mes zv.ministres Romina Voda dhe deputetit Lefter Maliqi. Teksa...

Close