X

Takimi me Glover-in e OSBE-së, fryn tej mase brekushet elektorale të Edi Ramës (foto)


Kryeministri Edi Rama, sëbashku me Filozofin e Librazhdit, Taulant Balla, kanë zhvilluar një takim me Audry Glover,  Drejtuesja e Misionit të Vëzhguesve të OSBE/ODIHR, në selinë e Partisë Socialiste.

Takimi ka zgjatur rreth një orë dhe në dalje, as Glover dhe as Rama, nuk janë shprehur për mediat.

Por, fotografitë, që do të shihni më poshtë, tregojnë se ky takim ka qenë jo vetëm diskret, por edhe eksitues për kryeministrin. Në këtë foto, ngaqë në takim është konfirmuar 30 Qershori, si dita kur Edi Rama do t’i marrë dhe rrëmbejë të gjithë pushtetet, duket qartë, edhe një gëzim dhe fryrje e Edi Ramës, më shumë poshtë, se lart.

Kjo gjë i ndodhte edhe Adolf Hitlerit, gjatë mitingjeve, ku në çastet kur mitingu arrinte kulmin, Führeri masturbonte.

Vini re, që brekushet që vesh Edi Rama, demonstrojnë më së miri, harenë dhe fryrjen e kryeministrit tonë.  Ndërsa zonja Glover, largohet me kokën ulur.

/TPZ.al/ Tej e këtej/

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in TEJ E KETEJ
Urdhër i prerë i ambasadave perëndimore: Ruani veten dhe fëmijët nga Erion Veliaj!

-Duke filluar nga ora 09:00 am, deri në orën 23:59pm, ju lutemi ruani veten, fëmijët dhe të gjithë gjënë e...

Close