X

Koço Kokëdhima: Rama manjak për pushtet dhe para – “Të Paekspozuarit” (20.06.2019)

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in VIDEO
Debati, Edi Rama drejt grushtit të shtetit? – “Të Paekspozuarit” nga Ylli Rakipi – 13.06.2019

Close