X

Lulzim Basha reagon sërish: Kriminelët po shesin moral në studiot televizive…

Kryetari i Partisë Demokratike, ka reaguar sërish pas publikimit të përgjimeve nga gazeta gjermane “Bild”. Basha thotë se kriminelët e zgjedhjeve po u shesin moral qytetarëve nëpër panele televizive, ndërkohë që ish deputeti Bardh Spahia, është arrestuar, për shkak se protestoi kundër krimit.

Kriminelët e zgjedhjeve po i shesin moral popullit në studiot televizive.

Bardh Spahia arrestohet pse protestoi kundër krimeve të tyre.

Ne nuk do të ndalemi derisa ta shporrim këtë bandë dhe kreun e saj!”, shkruan Basha.

/TPZ.al/

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
“Ja keni q* nënën”, Damian Gjiknuri reagon për herë të parë pas përgjimeve (Foto)

Ish-ministri Damian Gjiknuri ka reaguar për herë të parë pasi i doli emri në përgjimet e publikuara nga media gjermane....

Close