X

Lleshaj i përgjigjet Bashës: Natën bëhesh guerrils, ditën prokuror, je thjeshtë një i pandehur

“Lulzim Basha vazhdon të hedhë natën zjarr dhe ditën kërcënime kundër shkollave, zgjedhjeve, Policisë etj. Natën bëhet guerrilas dhe ditën prokuror, ndërkohë që është thjesht një i pandehur i shumëfishtë. Keqardhje për degradimin“, shkruan Lleshaj.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Aksidenti me vdekje në Korçë – Pogradec, ja kush është viktima

Sot në aksin rrugor Korçë–Pogradec ka ndodhur një aksident me pasojë vdekjen e një shtetase. Viktimë e aksidentit ka mbetur...

Close