X

Ja si i pret populli gjirokastrit, përgjimet e BILD për hajdutët e Rilindjes (video)


Video që do të ndiqni më poshtë, nuk ka nevojë për asnjë koment. Ajo çka do të shihni aty, është shembulli më i qartë, se në ç’derexhe ka mbërritur populli ynë i mrekullueshëm, pas gjashtë viteve të propagandës së Rilindjes.

Ndiqni dhe shihni me sytë tuaj, se si mjeshtri Edi Rama, për gjashtë vjet, ia mbërriti të bëjë dhallë, me sukses trurin e popullit, gjë të cilën Enver Hoxha e realizoi me vështirësi të mëdha, për gjysmë shekulli.

Shihni të moshuarin e shkretë, që pasi ka parë  përgjimet e BILD, në çdo media,  thotë: Ku janë dokumentat?

VIDEO:

/TPZ.al/ Tej e këtej/

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in TEJ E KETEJ
Rudina Hajdari: I dashur popull shkodran! Po ju jap rrogën për riparime të dritareve të djegura nga Luli

Deputetja edhe e opozitës së re, por edhe e opozitës së vjetër, Rudina Hajdari, nën frymën e shenjtë të Nënë...

Close