X

Arrestimet në KZAZ dhe përgjimet, Basha njofton konferencë

Kryetari i opozitës Lulzim Basha lajmëroi pak minuta më parë një dalje për median. Burimet pranë kryetarit të PD bënë të ditur për ‘BalkanWeb’ se Basha do të dalë për dy çeshtje aktuale të debatit politik.

Shefi i opozitës do të komentojë përgjimet e reja të publikuara nga Bild, ndërkohë që pritet të shprehë qëndrimin e fortë të opozitës për arrestimet e fundit politike të njerëzve të opozitës.

Kujtojmë se më herët kreu i shtetit apeloi palët për dialog me qëllim zgjidhjen e krizës politike në vend.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Breshëri plumbash në Durrës, dy të plagosur (Emrat)

Shkon në dy numri i të plagosurve në atentatin e ndodhur sot në zonën e ish-kënetës në Durrës. Të plagosurit...

Close