X

VIDEO/ Tuna çmend rrjetin me fustan të shkurtër dhe lëvizje provokuese


Tuna është një këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun shqiptar dhe kosovar.

Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit një video në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën u shfaq e veshur me një fustan rozë të shkurtër ku dallohen mjaft mirë format e saj trupore.

Me sa duket në videon e postuar, këngëtarja po argëtohet shume nën ritmin e muzikës, teksa bën dhe shumë lëvizje provokuese.

Mos të harrojmë pa përmendur se Tuna po shijon ende suksesin e albumit “Fortuna”, por nuk e ka ndalur punën për këngë të reja.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Delinda Disha nxjerr ‘sekretin’, ja lidhja ime me Devis Xherahun

Pak ditë më parë aktorja e njohur e ‘Portokallisë’ Delinda Disha dhe këngëtari i njohur Devis Xherahu sollën një bashkëpunim...

Close