X

Përgjimet e reja të BILD, reagon Lulzim BashaKryetari i PD, Lulzim Basha ka reaguar pas publikimit të dhjetë përgjimeve të reja nga gazeta gjermane BILD ku tregohet se si janë cenuar zgjedhjet e pjeshme lokale në Dibër. Përmes një komenti në rrjetet sociale, Basha shkruan se tashmë nuk ka asnjë alibi që Rama është padrino i krimit. Sipas tij, largimi i kryeministrti dhe bandës në pushtet, është tashmë mision kombëtar.

Reagimi i Bashës
Edi Rama është padrino i krimit. Tani nuk ka më alibi. Shporrja e tij dhe e bandës së tij në pushtet është mision kombëtar.

Edi Rama është padrino i krimit.

Tani nuk ka më alibi.

Shporrja e tij dhe e bandës së tij në pushtet është mision kombëtar’, shkruan Basha.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Kush është Robert Aga, ushtari i bindur i Saimir Tahirit

Një nga personazhet kryesor të përgjimeve të sapopublikuara të BILD është Robert Aga, shefi i Policisë së Dibrës. Ai ka...

Close