X

Gjendet i vdekur një i moshuar në Korçë, Policia në vendngjarjeNjë i moshuar është gjetur sot i vdekur në qytetin e Korçës. Sipas inforamcioneve viktima është një 80-vjeçar dhe është identifikuar si Y.Muja.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve. Më tej informacionet paraprake thonë se  në trupin e të moshuarit nuk janë konstatuar shenja dhune.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME
Kërcënimet e Ramës me mbyllje kufiri/ Fuga: Ndëshkim që shton kandidaturat për azil politik!

Situata në Shqipëri ka shpërthyer pas këmbënguljes së Edi Ramës, në kundërshtim të Kushtetutës, për të zhvilluar zgjedhje në datën...

Close