X

Eduart Grishaj mesazhe ‘të koduara’ me Arbana Osmanin (FOTO)


Arbana Osmani është në sezon pushimesh dhe duket se po i shijon më së miri. Por, detaje të shumta na tregojnë se bashkë me të ndodhet dhe regjisori, Eduart Grishaj. Ditën e djeshme ata postuan foto nga një vend bregdetar, dhe dallohej qartë që ishte i njëjti vend

Moderatorja kishte postuar foto me bikini në Instagram, mbi të cilën shkruante titullin e një kënge spanjolle të bërë hit tashmë e Pedro Capo-s ,“Calma”.

Ndërkohë ditën e sotme në një vozitje me makinë, Eduart Grishaj vënë në sfond këngëtn “Calma” dhe shkruan fjalë nga teksti i saj “liento y contento”(ngrohtë dhe i lumtur).

Pak kohë më parë moderatorja ishte me pushime në ishujt grek dhe në komentet e saj në rrjete sociale bëri me dije se destinacioni i radhës ishte Barcelona.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Ilva Tare bëhet nostalgjike! Me një fustan dantelle, brune dhe me flokë të gjatë nuk njihet (FOTO)

Moderatorja, Ilva Tare ka postuar një pozë nga mbrëmja e maturës, realizuar në vitin 1994. Me flokë të gjata, me...

Close