X

VIDEO/ Digjen materialet zgjedhore edhe në Klos, shikoni si hyjnë protestuesit nga tarraca


Situatë e tensionuar është shënuar sot edhe në Klos.

Mbështetës të PD-së kanë nxjerrë jashtë KZAZ-së, materialet zgjedhore, por duke gjetur një tjetër mënyrë.

Protestuesit janë ngjitur në tarrace e përmes saj kanë mundur të depërtojnë brenda, duke nxjerrë jashtë materialet zgjedhore dhe me pas duke i vënë flakën në oborrin para qendrës zgjedhore.

Shikoni më poshtë pamjet pa koment:

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Vrasja e kryeplakut të fshatit në Lezhë, kapet autori i dyshuar

Policia e Lezhës informon se ka arrestuar autorin e dyshuar të vrasjes së një 64-vjeçari. Uniformat blu të qytetit të...

Close