X

VIDEO/ Oriola Marashi një modele e lindur,‘djeg’ sfiladën e fundit


Oriola Marashi është një prej vajzave më seksi dhe të komentuara në shoëbizz-in shqiptar dhe gjtihmonë di se si të qëndrojë në qendër të vëmendjes.

Së fundmi është diskutuar shumë për suksesin në industrinë e modës, ku ia ka dalë që të bëjë sfilatë për një nga kompanitë më të mëdha të veshjeve siç është ajo e Guess.

Për sfilatën e dytë për markën e drejtuar nga Paul Marciano modelja shqiptare udhëtoi drejt Italisë, ku koleksioni pranverë- verë u prezantua në një sfilatë në Liqenin e Komos.

Sfilata u bë në qiell të hapur dhe Oriola sfiloi me dy veshje.

Njëra ishte me një palë rroba banjo ngjyrë rozë dhe një tunikë të bardhë sipër.

“E dogja fare sfilatën”, shkruajti Oriola në Instagram, “pa modesti”.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Si rrallëherë, Arilena Ara zhvishet për fansat (Foto)

Arilena Ara është padyshim një ndër këngëtaret që është pikasur gjithnjë për vokalin e saj ekspresiv dhe jo performancat ekstravagante...

Close