X

“Thyerje xhamash dhe zjarr në Shkodër”- Reagon ministri i Brendshëm, Lleshaj

Ministri Lleshaj ne Rwitter:

Përpjekje e turpshme e përfaqësuesve të PD për të djegur një shkollë në Shkodër. Ftoj qytetarët e Shkodrës që të distancohen nga ky turp i pamasë dhe të izolojnë bijtë e dhunës.

Asnjë drejtues bashkie nuk mund të mbajë me dhunë dhe me zjarr mandatin që tashmë po mbaron. Nuk ka asnjë mundësi që dhunuesit t’i shpëtojnë ligjit. Pushteti mund të mbahet vetëm me votën e qytetarëve.

More in AKTUALITET, LAJME
VIDEO/ Përplasje në Shkodër, protestuesit i vënë flakën qendrës së votimit

Pasditen e sotme, ka patur tensione të shumta në qytetin e Shkodrës dhe përplasje mes Policisë Bashkiake dhe Policisë së...

Close