X

Të gjithë po flasin për të! Kjo është vajza e deputetes shqiptare që po ‘çmend’ portalet (Foto)


Edhe pse të vogla në moshë, shumë herë vajzat e deputëeteve shqiptare ua kanë marrë vëmendjen prindërve me sharmin e tyre. Këtë radhë bëhet fjalë për një 18-vjeçare, të bijën e deputetes kosovare Donika Kadaj.

Doruntina, e cila vazhdon studimet në vitin e parë në Fakultetin e Drejtësisë në Prishtinë dhe ka rënë në sy për paraqitjen e saj mjaft joshëse.

Me flokët kaçurela, fytyrën e ëmbël dhe një trup me linja perfekte, vajza e deputetes s’kishte sit ë mos binte në sy.

Ditët e fundit pothuajse të gjitha mediat kosovare kanë folur për të

More in LIFESTYLE
VIDEO/ Manushi i përmendi Eros Grezdën ja si reagon Nevina Shtylla

Prej disa muajsh është përfolur përnjë lidhje të mundshme dashurie mes tyre, por Nevina Shtylla ka mohuar gjithçka. Thashethemet e...

Close