X

Si rrallëherë, Arilena Ara zhvishet për fansat (Foto)


Arilena Ara është padyshim një ndër këngëtaret që është pikasur gjithnjë për vokalin e saj ekspresiv dhe jo performancat ekstravagante skenike. Jemi mësuar që ta shohim gjithnjë me kostume paska mashkullore, mirëpo, këngëtarja i ka habitur të gjithë me fotografitë e postuara së fundmi në rrjetin social “Instagram”.

Me një palë trupore ngjyrë rozë dhe të zeza, shtrirë në një mjedis të gjelbërt në Palm Spring California, Arilena u ka treguar ndjekësve se gëzon një trup me forma thuajse perfekte. Me ç’duket, Arilena nuk posedon vetëm një zë të mrekullueshëm…

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Pas lirimit nga qelia, Stresi paralajmëron fansat në ‘Instagram’

Këngëtari Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi, ka paralajmëruar fansat në “Instagram” se pas daljes nga qelia do të...

Close