X

Si rrallëherë, Arilena Ara zhvishet për fansat (Foto)


Arilena Ara është padyshim një ndër këngëtaret që është pikasur gjithnjë për vokalin e saj ekspresiv dhe jo performancat ekstravagante skenike. Jemi mësuar që ta shohim gjithnjë me kostume paska mashkullore, mirëpo, këngëtarja i ka habitur të gjithë me fotografitë e postuara së fundmi në rrjetin social “Instagram”.

Me një palë trupore ngjyrë rozë dhe të zeza, shtrirë në një mjedis të gjelbërt në Palm Spring California, Arilena u ka treguar ndjekësve se gëzon një trup me forma thuajse perfekte. Me ç’duket, Arilena nuk posedon vetëm një zë të mrekullueshëm…

More in LIFESTYLE
Pas lirimit nga qelia, Stresi paralajmëron fansat në ‘Instagram’

Këngëtari Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi, ka paralajmëruar fansat në “Instagram” se pas daljes nga qelia do të...

Close