X

Nuk ndalet Ledina Çelo, tani ekspozon edhe …


Ledina Çelo e ka ‘reklamuar’ veturën e saj ‘Porsche’. Këngëtarja ka bërë disa postime në Instastory dhe shihet duke ngarë makinë luksoze. Ajo shihet duke i dhënë një makine të tipit ‘Porsche’ e cila sipas të gjitha gjasave është e saj.

Këngëtarja po vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, andaj lidhur me përditshmërinë e saj fansat po i mban të informuar. Edhe pse nuk ka publikuar qe një kohë projekte të reja muzikore, Ledina vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
VIDEO/ Oriola Marashi një modele e lindur,‘djeg’ sfiladën e fundit

Oriola Marashi është një prej vajzave më seksi dhe të komentuara në shoëbizz-in shqiptar dhe gjtihmonë di se si të...

Close