X

Me duart në bel dhe me bikini, Arbana më e qeshur se kurrë kalon pushimet me Eduart Grishajn (FOTO)


Moderatorja Arbana Osmani po shijon me radhë pushimet e saj në këto ditë të nxehta qershori. E veshur me bikini në ngjyrë blu të errët ajo ka pozuar e qeshur me duart në bel.

“Qetësi,”– shkruan Arbana Osmani mbi fotot e postuar.

Por, nga ana tjetër edhe regjisori, Eduart Grishaj, i cili nuk ka qenë shumë aktiv këto kohë, ka ndarë një foto ku duket i qeshur, nga vendi turistik.

Uji në ngjyrë blu të thellë në të gjelbërt që ndodhet në sfondin e të dyjave fotove na bën të sigurohemi që ata po relaksohen bashkë.

More in LIFESTYLE
Nuk ndalet Ledina Çelo, tani ekspozon edhe …

Ledina Çelo e ka ‘reklamuar’ veturën e saj ‘Porsche’. Këngëtarja ka bërë disa postime në Instastory dhe shihet duke ngarë...

Close