X

FOTO/ Plas gallata në internet pas përgjimeve të BILD

Kanë qenë të shumta reagimet pas publikimit të përgjimeve nga gazeta BILD.

Nuk kanë munguar as MEME-t pikante. Më poshtë disa prej tyre.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Vranësira dhe reshje shiu, ja si do jetë moti sot

Kthjellime dhe alternime të shpeshta vranësirash do të dominojnë motin në të gjithë Shqipërinë, më të dukshme vranësirat paraqiten gjatë...

Close