X

Elbasan, zjarr në pallatin shumëkatësh, banorët në panik


Një zjarr i përmasave të mëdha ka përfshirë katin e gjashtë të një apartamenti në Elbasan.

Nuk ka raportime për të lënduar nga flakët, por siç shihet në pamje tymi është përhapur me shpejtësi dhe mendohet se ka persona të asfiksuar.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Dyli Haxhire Myzyri’, në qytetin e Elbasanit.

Zjarrfikëset janë duke punuar për shuarjen e flakëve, ndërsa banorët janë në panik, pasi kanë të afërmit e tyre Brenda pallatit.

More in AKTUALITET, LAJME
Marrëzitë e një simboli të Rilindjes si Pjerin Ndreu

Arrogant, gënjeshtar dhe shumë nën nivelin mesatar të inteligjencës, ish deputeti socialist, aktualisht kandidat për të marrë bashkinë e Lezhës,...

Close