X

“Debile na çmende, e shikon veten në pasqyrë”, Aulona Musta sherr me fansen: Idiote ik ti


Gazetarja Aulona Musta njihet për postimet e saj të shumta në rrjetet sociale. Duhet të themi se ajo ndiqet nga një numër i madh fansash, shumë prej të cilëve kanë simpati për të.  Por së fundmi ajo ka bërë “sherr” me një fanse për një foto ku shfaqet në fakt shumë në formë, e veshur me rroba banjo.

“Ik o debile se na çmende me këto foto idiote, e shikon vetëm në pasqyrë moj”, shprehet një qytetare ndaj gazetares.

Përgjigjja e gazetares ka qenë:” Idiote ik ti, se unë jam në shtëpinë time, ti ke ardhur e padëshiruar”.

More in LIFESTYLE
“U mërzit shumë”, aktorja e Portokallisë rrëfen episodin e sikletshëm me rolin: Më ikën lekët

Aktorja e mirënjohur për disa role të spikatura në “Portokalli” ka rrëfyer në emisionin “Thumb”dhe sikletet që ka përjetuar në...

Close