X

Aksidenti i rëndë në ‘Rrugën e Kombit’, një i vdekur dhe dy të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Tuneli Kalimashit –Kukës.

Sipas informacioneve paraprake, bëhet me dije se si pasojë e aksidentit, një person ka vdekur ndërkohë që dy ta tjerë janë të plagosur rëndë.

Makina tip ‘Opel’ pretendohet të ketë humbur drejtimin dhe të ketë dalë nga rruga.

Të plagosurit janë nisur me urgjencë drejtë Spitalit të Trumës në Tiranë, grupi hetimor është duke punuar për zbardhjen e plotë ytë shkaqeve.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Rama lë nam në Londër, i quan protestat “koncert dhe pjesë të paketave turistike”

Kryeministri Edi Rama, ka marrë pjesë në Forumin për Investimet në Ballkanin Perëndimor, i cili zhvillohej në Londër. Por, edhe...

Close