X

PERGJIMET E “BILD”, Shehaj: Arroganca e Ramës dhe Gjiknurit kurohet me burg

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj, reagoi pas publikimit të përgjimeve në gazetën gjermane “Bild”, në lidhje me vjedhjen e votave nga ana e Partisë Socialiste në zgjedhjet lokale.

Mesazhi i plotë i Shehajt

Arrogancës së Damian Gjiknurit dhe Edi Ramës, edhe kur kapen në krim, ia kalon vetëm makuteria për të vjedhur. Këto sëmundje duhet të kurohen në burg.

More in AKTUALITET, LAJME
Pjerin Ndreu gjen alibi të çuditshme: Drejtori i shkollës ishte edhe kryetar i PS-së

Në përgjimet e publikuara nga BILD, ish deputeti socialist (tani kandidat për Bashkinë e Leshës), Pjerin Ndreu diskuton me drejtorin...

Close