X

Rama shigjeton sërish Metën, Monikën, Berishën dhe Bashën

Me një foto të postuar në Instagram, Kryeministri Edi Rama ka shigjetuar Presidentin Ilir Meta, bashkëshorten e tij, kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi, ish-kryeministrin Sali dhe Berisha dhe kryetarin e PD-së, Lulzim Basha.

“Brryli Broadway filxhoni po Liri ku o?…Aaaa do jetë në filxhon t’u shpernda parlamentin” – shkruan Rama.

More in AKTUALITET, LAJME
Rama zbulon në Pustec bisedën me presidentin maqedonas (dhe i fut një kunj Metës)

Gjatë fjalës së tij në Pustec, në kuadër të fushatës për zgjedhjet lokale të 30 qershorit, kryeministri Edi Rama tha...

Close