X

Klevis Balliu: Rama i tmerruar nga përgjimet e reja të “Bild”

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama, i cili sot nga Pogradeci nuk harroi të bënte ironi për opozitën dhe konkretisht për Balliun.

Me një status në “Facebook”, Balliu shprehet se kryeministri Rama sot zhvilloi një miting me karrige bosh dhe i braktisur nga qytetarët. Ai shton mes tjerash se shefi i qeverisë është i tmerruar nga përgjimet e reja, të cilat siç tha gazetari i “Bild”, Peter Tiede, do të publikohet nesër pasdite.

“KARRIGET BOSH NË MITINGJET E RAMËS NË POGRADEC Sipas filxhanit të Lindës që ja more Sorosit ajo është mërzitur për Spiropalin dhe ti je i tmerruar për përgjimet që sjell Bild nesër. Dhe sipas filxhanit ti me 30 qershor do bësh zgjedhjet e Noc Rrokut jo vetëm në Pogradec por në mbarë Shqipërine”- shkruan Balliu.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Shtyrja e zgjedhjeve, Meta për “Al Jazeera”: Rama dhe udhëheqësit e tjerë të vijnë të bëjnë një marrëveshje, duhet dëshmuar se…

Kreu i shtetit, Ilir Meta, ka dhene nje interviste per televizionin “Al Jazeera” ku ka folur gjate per situaten e...

Close