X

Arrestimet në rradhët e opozitës/ Basha – gjyqtarit e prokurorit: Ju premtoj se shpejt do ta shoqëroni Ramën drejt drejtësisë

Pas vendimit të gjyktës së Elbasanit,e cila la në burg dy kryetarët e PD në Librazhd dhe Përrenjas, kryetari i opozitës, në një konferencë për mediat urgjente nga selia blu, paralajmëroi gjyqtarin dhe prokurorin e çështjes.

“Ju e dini, edhe ne e dimë. Edi Rama mund tju ketë premtuar se do ua falë korrupsionin. Dua tju premtoj se shpejt do ta shoqëroni Ramën drejt drejtësisë. Nuk do e harrojmë e as nuk e do e falim”, deklaroi Basha.

More in AKTUALITET, LAJME
Poetja shkodrane, letër Ramës: Asht koha me thy qafën z. Kryeministër

Poetja nga Shkodra, Arjola Zadrima, e zhgënjyer me qeverisjen aktuale i ka drejtuar një letër kryeministrit Edi Rama. Ajo përmend...

Close