X

“Ti dhe Ermali u bëtë milionerë me injorancën e shqiptarëve”, Bes Kallaku kapet me komentuesin në Instagram: Mbylle me kaq


Bes Kallaku së shpejti do të realizojë një film. Pas Ermal Mamaqit duket se aktori i humorit është frymëzuar për të krijuar një produksion të vetin.

Por, ndërsa ka dhënë lajmin e mirë, një nga ndjekësit nuk e ka mirëpritur dhe i shkruan:
“I keni rënë lapsit ju me shqiptarët që qeshim me ka*lliqet tuaja dhe të Ermalit.

U bot milionera me injorancën tonë. Ju lumtë, i fusni një film pa lidhje leku letër. Qr shenjat e kiametit”– shkruan komentuesi në postimin e Bes Kallakut.

Por, edhe Bes Kallaku nuk ja ka lënë mangut një përgjigje:

“Nuk ke faj vllai, fiks shenjat e kiametit. Kur lexo komente dhe arsyetime si ky i yti me vjen t’i them zotit, – Gjatë e ke çu… mbylle me kaq.”

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Jonida Vokshi ndërpret emisionin për të puthur të fejuarin

Të intervistosh partnerin? Duket diçka e bukur, por edhe e sikletshme njëkohësisht. Ti ke përballë një person që e njeh...

Close