X

Datë e re për zgjedhjet, Meta vijon konsultat pret Kokëdhimën


Presidenti Ilir Meta ka vijuar takimet me partitë për datën e re të zgjedhjeve vendore.

Në orën 12:45 ai ka pritur kreun e partisë Zgjidhja, Koço Kokëdhimën.

Dje Meta priti krerët e partive të grupimit të qendrës së djathtë.

Presidenti Meta i ka bërë ftesë dhe kryetarit të PS Edi Rama për bisedime, sikurse dhe kryetarit të PD Lulzim Basha. Ndërkaq konsultimet priten të vazhdojnë edhe sot me partitë e tjera.

More in AKTUALITET, LAJME
Rama ‘zbulon’ planin Berisha-Meta: Unë jam koka që i duhet ofruar turmës

Edi Rama pretendon se ka një plan midis ish-kryeministrit Sali Berisha dhe Presidentit Ilir Meta për ta larguar nga pushteti,...

Close