X

KQZ mblidhet sot në orën 13:00, ja çfarë do të diskutohet


Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të mblidhet sot në orën 13:00.

Idajet Beqiri i Unitetit Kombëtar, pritet të kundërshtojë vazhdimin e vendimmarrjes nga KQZ pas dekretit të Presidentit.

Kërkesa e tij është depozituar në KQZ dhe diskutohet sot.

Ky është hap i nevojshëm që pastaj çështja të shkojë në Kolegjin Zgjedhor.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
“Vendimi i Holandës” Kryemadhi: Rama mban peng ëndrrën europiane të të gjithë shqiptarëve

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka reaguar përmes një statusi të gjatë në facebook, lidhur me vendimin e Holandës për...

Close