X

Treshat vijnë në ekran këtë muaj, Bora, Donaldi dhe Romeo nisin emisionin e ri së shpejti(Foto)


Prej kohësh është mësuar se Bora Zemani, Donald dhe Romeo Veshaj do të vijnë në ekran me një emision të ri. Mirëpo, çfarë do të sjellë ky emision në Vizion Plus dhe Tring?

Sipas Tring.al, emision titullohet “3shat” dhe do të jetë i fokusuar tek humori, skeçet dhe intervistat e ndryshme në çdo puntatë.

Por, kur do të fillojë transmetimin “3shat”?

Këtë muaj do të keni mundësinë të shikoni Borën, Donaldin dhe Romeon në ekran.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Nis merkatoja e verës/ Lëvizja e bujshme, Ermal Mamaqi largohet nga Tv Klan, rikthehet aty ku nisi

Mesa duket një tjetër lëvizje e bujshme do të ndodhë së shpejti. Këtë herë flitet se Ermal Mamaqi do të...

Close