X

Sulmohet KZAZ në Rrogozhinë, autorët thyejnë derën

Persona të paidentifikuar kanë sulmuar ditën e sotme KZAZ-në e Rrogozhinës, duke thyer fishekun e derës hyrëse në këtë godinë.

Përrreth godinës është vënë edhe shiriti i sigurisë, ndërkohë që nuk dihen ende autorët që mund të kenë kryer këtë sulm ndaj KZAZ .

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Spar hap dyert te ish-Coloseo në Tiranë

Spar Albania, rrjeti lider i supermarketeve në vend, vazhdon të tregojë që është mbizotërues në treg dhe i pandalshëm në...

Close