X

VIDEO/ Ylli Rakipi debaton me Taulant Ballën: Keni vjedhur vota, kërkoni 61 Bashki në tavolinë


Ylli Rakipi dhe Taulant Balla, kanë debatuar në emisionin “Dritare me Rudinën” në News24. Rakipi i ka thënë Ballës, se të gjitha letrat e Ramës dhe ftesat për dialog për kryetarin e opozitës, kanë qenë hipokrizi dhe se Partia Socialiste kërkon 61 bashki në tavolinë, në mënyrë që të ketë pushtet absolut. Ndiqni debatin në videon më poshtë.

VIDEO: 

 

/TPZ.al/ 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in KRYESORE, LAJME
Balla: Meta bëri një vrimë në ujë, do t’i japim përgjigjen e merituar! 30 Qershorin s’e luan as topi

'Zgjedhjet do të zhvillohen në 30 Qershor dhe një gjë të tillë, të përcaktuar në Kushtetutë, nuk mund ta ndalë...

Close