X

Pas pushimeve relaksuese, Arbana kapet ‘mat’ nëpër rrugicat e kryeqytetit me Eduart Grishajn (FOTO)


Edhe pse asnjëri s’e ka pohuar dhe lidhja po mbahet e fshehtë, Arbana dhe Eduarti janë fotografuar shpesh bashkë. Lajmi.net ka siguruar disa foto të shkrepura rrugëve të kryeqytetit, ku shihet moderatorja, që është tek dera e makinës së saj dhe Eduart Grishaj që ngjit shkallët.

Epo, çifti më kot mundohen të mos e pranojnë që janë bashkë sepse gjithmonë janë parë dhe fotografuar krah njëri-tjetrit. Madje as dedikimet e bëra nga të dy nuk kanë munguar në rrjete sociale.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Treshat vijnë në ekran këtë muaj, Bora, Donaldi dhe Romeo nisin emisionin e ri së shpejti(Foto)

Prej kohësh është mësuar se Bora Zemani, Donald dhe Romeo Veshaj do të vijnë në ekran me një emision të...

Close