X

Nga pakujdesia apo provokim Luana Vjollca zbulohet më shumë seç duhet


Luana publikoi para dy ditësh videoklipin e saj më të ri në bashkëpunim me grupin TNT me këngën “Moj bjondinë me sytë e zi”.

Luana tërhoqi shumë vëmendjen me pamjen në klip ku u shfaq e veshur me një fustan të bardhë, flokët e lëshuara dhe buzët e kuqe si qershi.

Një fanse e “Xing.al” ka kapur një moment ku Luanës i kanë dalë fushë reçipetat teksa ecën në pyll, ku është xhiruar edhe klipi.

Pavarësisht këtij momenti të cilin Luana siç duket nuk e ka vënë re, duhet thënë se këngëtarja dukej e mrekullueshme në klipin e ri dhe në përshtatje me këngën: bjondinë, me sytë e zi e buzët si qershi.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Kur miqësitë i bashkon dhe pasioni, ja si dukeshin Gena dhe Gaz Paja 10 vite më parë duke kënduar

Këngëtari i njohur i muzikës live, Gena na ka kthyer pas në kohë duke publikuar disa foto të hershme të...

Close