X

MATURA/ Pa përfunduar provimi del në Facebook teza e Gjuhës Shqipe dhe Letërsisë


Ditën e sotme po zhvillohet provimi i Gjuhës Shqipe dhe Letërsisë për maturantët e shkollave të mesme.

Ndërkohë që provimi ende nuk ka mbaruar pasi përfundon në orën 12:30, tezat kanë dalë dhe janë shpërndarë në rrjetin social ‘Facebook’.

Kujtojmë se pak ditë më parë dolën në Facebook edhe tezat e provimit të anglishtes.

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Rinas, pjesë e një grupi mafioz, arrestohet kinezi

Policia Kufitare e Rinasit në bashkëpunim me Interpol Tirana dhe Interpol Pekini/Kinë, kanë arrestuar në Rinas një shtetas kinez, i...

Close