X

Futbollisti i Kombëtares “ngacmon” Nevina Shtyllën, shikoni çfarë i dërgon në “Instagram”Prej kohësh në mediat rozë është përfolur për një lidhje të fshehtë mes moderatores të “Proçesit Sportiv”, Nevina Shtylla dhe futbollistit të Kombëtares, Eros Grezda.

Në muajin janar, Nevina dhe Erosi postuan një foto së bashku që u përfol shumë, ndërkohë që së fundmi Grezda është shfaqur sërish në skenë, teksa i ka lënë koment një “emoji” të sirenës bukuroshes së ekranit.

Kjo e fundit nuk ka nguruar t’i kthejë përgjigje 24-vjeçarit, teksa i ka dërguar 2 “emoji” përqafimesh, duke rikthyer edhe njëherë dyshimet për një lidhje mes të dyve.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Rastësia e bukur e moderatores shqiptare, çdo 7 vite, Zoti e bekon me një vajzë!

Ermira Causholli, moderatorja që fitoi zemrat e publikut me programin “Histori Dashurie”, ka rrëfyer për “Rudinën”, eksperiencën e saj si...

Close