X

Armina Mevlani me pranga dhe fustan të kuq, i rikthehet albumit të vjetër: S’kam qenë kurrë kaq e dobët (FOTO)


Armina Mevlani ka hapur albumin e saj të fotografive nga adoleshenca. Ajo ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale, poza ku duket shumë ndryshe. me disa kilogramë më pak dhe me një stil komplet ndryshe, bukuroshja tregon se kjo ka qen periudha ku fiziku i saj ishte shumë i dobët.

“S’kam qenë ndonjëherë më e dobët se aq”– shkruan Armina Mevlani në njërën nga fotot e saj ku ka pozuar me një fustan të kuq mbas trupi.

Shumica e fotove i përkasin periudhës kur bloggerja ishte 16 vjeç dhe shijonte jetën bashkë me shoqërinë e saj të ngushtë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Pas pushimeve relaksuese, Arbana kapet ‘mat’ nëpër rrugicat e kryeqytetit me Eduart Grishajn (FOTO)

Edhe pse asnjëri s’e ka pohuar dhe lidhja po mbahet e fshehtë, Arbana dhe Eduarti janë fotografuar shpesh bashkë. Lajmi.net...

Close