X

Aksident në Laç, besimtarët bllokohen në trafik, ‘shpëtimi i vetëm’ rrugët dytësore

Një aksident ka ndodhur në qytetin e Laçit ku disa makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Aksidenti ka shkaktuar trafik në disa kilometra pasi mbrëmjen e sotme besimtarë të shumtë i drejtohen kishës së Shna Ndout.

Për të lehtësuar trafikun nga të dyja anët, policia po përdor rrugët dytësore për kalimin e mjeteve.

Nuk raportohet për viktima por për disa persona të plagosur dhe trafik që kap 6 km në secilën anë të rrugës.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Rrëfimi i kamerierit kosovar që Bill Clinton përmendi në Prishtinë

Ish-presidenti amerikan Bill Clinton në fjalimin e tij në 20-vjetorin e sulmeve të NATO-s veçoi një kamerier kosovar i cili...

Close