X

Video/ Frikë në Teksas: Takuma Sato shtyp mekanikun në box

Momente frike gjatë Texas 600, gara e kampionatit IndyCar. Japonezi Takuma Sato, ish-piloti i Formula 1, ka llogaritur keq ndalimin në box dhe ka vënë përfund një nga mekanikët e tij, që e priste për pit-stop. Për fat mekaniku i përplasur e kaloi vetëm me disa shembje dhe një frikë të madhe.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, SPORT
Clinton në Kosovë, 2 femrat që kujdesen për sigurinë e tij

Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton i cili mbërriti sot në Prishtinë për të qenë pjesë e...

Close