X

Rudina Magjistari bën ‘gafën’ e radhës, por s’i shpëton syrit të komentuesve! Plasën kritikat


Si çdo puntatë në emisionin e saj, Rudina Magjistari poston fotot e të ftuarve në profilin e saj në rrjete sociale. Por, teksa ka postuar foton e aktores së njohur të humorit , Delinda Disha me djalin e saj të vogël. Por, në vend të fjalës ‘djali’, moderatorja ka shkruar dhali, duke shkaktuar mjaft komente që e korrigjojnë këtë fjalë që merret dhe me kuptimin e fjalës dhallë.

Por më pas, Rudina Magjistari e ka korrigjuar gabimin e saj, duke e bërë fjalën siç duhet të ishte.

“Në studio sot me aktoren e humorit, Delinda Disha, në një rrëfim për aktrimin, familjen dhe djalin e saj, Dasantinin,”– shkruan Rudina Magjistari.

“Djalin moj Rudina”,-shkruan një komentuese.

Jo po me dhallën Rudina”,- vijon një tjetër.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Ish-velina e Stopit ‘ndez’ atmosferën! Alesia Bami pozon me bikini dhe nxjerr në pah hiret (FOTO)

E njohur si ish-velina e Stopit, Alesia Bamin tashmë e kemi parë të jetë pjesë e Top Channel në “E...

Close