X

“Rama ik” edhe nga tifozët e kombëtares në “Elbasan Arena” (Video)

Në nisje të pjesës së dytë të ndeshjes mes Shqipërisë dhe Moldavisë që po luhet në stadiumin “Elbasan Arena” tifozët kanë shpalosur një banderolë të madhe ku shkruhej “Rama ik” mbi një flamur kombëtar.

Kanë reaguar menjëherë rojet e sigurisë që e kanë larguar atë. Me shpalosjen e banderolës nuk kanë munguar edhe reagimet e tifozëve në stadium.

More in AKTUALITET, LAJME, SPORT
Juncker puth Ramën: Kur janë zgjedhjet në Shqipëri… në fund të prillit?

Ka pasur një moment të pikant në konferencën për shtyp mes Edi Ramës dhe Jean Claude Juncker këtë të martë...

Close