Meta zbulon prapaskenat, ja si e mori vesh Basha se ishin anulluar zgjedhjet

Presidenti Ilir Meta, ka dalë në një konferencë të jashtëzakonshme, për të sqaruar edhe njëherë opinionin publik, lidhur me vendimin për anullimin e zgjedhjeve të 30 Qershorit. Gjatë fjalës së tij, Meta zbuloi gjithashtu prapaskenat e këtij vendinimi dhe momentin kur lideri i opozitës u informua për këtë vendim. Meta tha se Basha nuk kishte dijeni, deri pak minuta përpara … Continue reading Meta zbulon prapaskenat, ja si e mori vesh Basha se ishin anulluar zgjedhjet