X

LIVE/ 66 minuta lojë, të besuarit e Rejas gjejnë golin e avantazhit. Cikalleshi trondit moldavët

Tundet rrjeta e moldavëve, Cikalleshi shënon për Shqipërinë në minutën e 66-të.

Vetëm pak minuta pasi hyri në fushën e lojës, sulmuesi nga Kavaja, Sokol Cikalleshi, ka arritur të gjejë rrugën e golit.

Pas kombinimit me Roshin, Cikalleshi arriti të devijojë topin drejt rrjetës së skuadrës moldave.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, SPORT
“Rama ik” edhe nga tifozët e kombëtares në “Elbasan Arena” (Video)

Në nisje të pjesës së dytë të ndeshjes mes Shqipërisë dhe Moldavisë që po luhet në stadiumin “Elbasan Arena” tifozët...

Close