X

‘Kam dy vite që punoj’, pas Ermal Mamaqit edhe Bes Kallaku me një film të ri(Foto)


Pak ditë më parë Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku treguan se shumë shpejt do të vijnë me një projekt të madh kinematografik. U tha se kompania e Bes Kallakut “Loku Film” do të realizojë një film, ku sigurisht Besi do të jetë protagonist dhe zhanri i filmit do të jetë komedi.

Sot Besi ka treguar detaje të reja mbi këtë projekt të ri, që do të titullohet “Falco”dhe sigurisht, është komedi.

“Coming soon. Një projekt që ka mbi 2 vite me të cilin po punoj.  Filmi: Falco.  Zoti ju rujt ër ejjjj”,- shkruan Besi pranë fotos së publikuar në Instagram.

 

More in LIFESTYLE
Me bikini nga pishina, Ami ‘nxehet’ keq me Ermalin: Kur i thua burrit të të bëjë foto

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska po shijojnë pushimet në Belek të Turqisë,bashkë me dy fëmijët e tyre, Joelin dhe Sia-n....

Close