X

Ish-velina e Stopit ‘ndez’ atmosferën! Alesia Bami pozon me bikini dhe nxjerr në pah hiret (FOTO)


E njohur si ish-velina e Stopit, Alesia Bamin tashmë e kemi parë të jetë pjesë e Top Channel në “E diell”. Ajo ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes pasi spikati për bukurinë dhe hiret e saj.

Me një foto buzë detit, e shtrirë në rërë, veshur me bikini të zeza dhe super në formë, Alesia Bami ka ndarë foton në rrjete sociale duke marrë komplimente pafund.

 

View this post on Instagram

 

#summervibes☀️

A post shared by ALESIABAMI (@alesia_bamii) on

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
‘Kam dy vite që punoj’, pas Ermal Mamaqit edhe Bes Kallaku me një film të ri(Foto)

Pak ditë më parë Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku treguan se shumë shpejt do të vijnë me një projekt të...

Close