X

Deklarata e papritur e Lefter Maliqit: Pesë deputetë të PS nuk e votojnë shkarkimin e Ilir Metës

Deputeti Lefter Maliqi i ftuar në emisionin “360 Gradë” ka bërë një deklaratë të papritur për shkarkimin e presidentit Ilir Meta.

Maliqi u shpreh se mbi 5 deputetë të PS nuk do ta votonin shkarkimin e Ilir Metës.

Maliqi: 30 qershori nuk ndodhin zgjedhjet. Unë kam një besim të patundur që nuk bëhen 94 vota. Lajmi është ky. Deputetë të PS-së mbi 5 veta nuk kanë për të votuar sepse nuk e duan Ramën dhe për shkak të njohjes me Metën

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
VIDEO/ Ministri i Jashtëm serb “ndjek nga pas” ambasadoren e Kosovës në SHBA. VOA zbulon çfarë i thotë

Në përfundim të seancës për Kosovën në Kombet e Bashkuara të hënën, Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiç i është...

Close