X

Fotot më pikante, çfarë nuk u pa nga protesta e opozitësVangjush Dako dhe Edi Rama në një qeli të improvizuar burgu. Dako duke ngrënë akullore. Disa të mitur që hidhnin pa pushim kapsolla dhe fishekzjarre drejt policisë. Këto janë disa nga fotot më pikante të protestës së djeshme të opozitës.

Protestuesit qëndruan para Kryeministrisë dhe më pas u zhvendosën tek parlamenti. Nuk mungoi gazi lotsjellës dhe uji që u hodh nga policia.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Deutsche Welle/ Basha: Largimi i Ramës, i panegociueshëm

Kreu i opozitës, Lulzim Basha, anulimin e zgjedhjeve të 30 qershorit e cilësoi si një hap të vogël përpara. Në...

Close