X

FOTO/ Meta anulon zgjedhjet, plas gallata në internetVendimi i Presidentit të Republikës Ilir Meta për të anuluar datën e zgjedhjeve të 30 qershorit ka shkaktuar reagime të shumta.

Dhe si çdo herë në rrjetet sociale nuk mungojnë MEME-t dhe statuset pikante, më poshtë disa prej tyre.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Përplasen ashpër dy vëllezërit live në emision: Laj gojën kur përmend gruan time!

Qemal dhe Afrim Bushi janë paraqitur këtë të diel në “Shihemi në Gjyq” tek “E Diela Shqiptare” për shkak të...

Close