X

Deputeti i ri thyen rregullat e qarkullimin, parkon makinën në trotuar si “i fortë” (FOTO)Në fakt, është një emër jo shumë i njohur, pasi ka pranuar mandatin e lënë nga paraardhësi dhe ka ardhur pak kohë më parë në Parlament.

Ai quhet Halit Valteri, është deputet i PD-së dhe duket që e ka marrë punën e re me aq adrenalinë, saqë makinën e ka parkuar në trotuar, aty ku duhej të kalonin njerëz.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
FOTO/ Meta anulon zgjedhjet, plas gallata në internet

Vendimi i Presidentit të Republikës Ilir Meta për të anuluar datën e zgjedhjeve të 30 qershorit ka shkaktuar reagime të...

Close